دپارتمان زبان آلمانی

دپارتمان زبان آلمانی
دپارتمان زبان آلمانی

دپارتمان زبان آلمانی

از آنجایی که زبان آلمانی مانند زبان انگلیسی که افراد آشنایی کامل یا نسبی با آن دارند نمی‌باشد، کنار هم قرار دادن افراد در کلاس‌های آلمانی با تعداد نفرات زیاد موجب کند شدن فرآیند آموزش، القای حس ناتوانی در یادگیری و از بین رفتن انگیزه در افراد می‌گردد. بدین جهت آکادمی زبان‌های خارجی نوبل برای رفع مشکلات فوق‌الذکر در مرحله اول آموزش زبان آلمانی، کلاس‌های خود را به صورت انفرادی (خصوصی) برگزار می‌نماید و بعد از ارتقاء مکالمه و توانایی برقراری ارتباط موثر زبان‌آموزان آن ها را به ادامه دوره در کلاس‌های نهایتاً ۴ نفره با توجه به گرایش آن‌ها (مهاجرت، شرکت در آزمون‌های سفارت و یا مکالمه پیشرفته) سوق می‌دهد. این امر موجب می‌شود تا زبان‌آموزان نسبت به یادگیری ترغیب شده و شاهد پیشرفت در کمترین بازه زمانی باشد. یکی دیگر از بارزترین ویژگی‌های آکادمی نوبل، برخورداری از اساتید مجرب و حرفه‌ای آموزش زبان آلمانی است.

این دوره‌ها از سه جهت دارای مزیت می‌باشند:

١) در دوره‌های زبان آلمانی آکادمی نوبل این امکان وجود دارد که کلاس‌ها معطوف به نیاز فردی زبان‌آموزان بوده و کل زمان هر جلسه (نود دقیقه) به رسیدگی و رفع نیاز‌های آموزشی فرد اختصاص می‌یابد.

٢) به جای دوره‌های گروهی ترمیک طولانی مدت که هر سطح را به ۵ الی ١٠ ترم به مدت هر ترم حداقل یک ماه تقسیم می‌کنند، در دوره زبان آلمانی آکادمی نوبل هر سطح بین ٢۵ الی ۴٠ جلسه با کیفیتی بسیار بالاتر از دوره‌های ترمیک ارائه می‌شود.

٣) در این شکل آموزش علی‌رغم اینکه زبان‌آموز در یک کلاس VIP آموزش می‌بیند، از لحاظ شهریه آموزشی مبلغی مقرون به صرفه پرداخت می‌کند که نهایتاً حتی از مبالغ دوره‌های گروهی ترمیک نیز کمتر است.

۴) در این دوره‌ها زبان‌آموزان حق انتخاب زمان برگزاری کلاس از ٧ صبح الی ٨:٣٠ عصر را دارند، علاوه بر آن انتخاب تعداد جلسات در هفته  و روزهای برگزاری کلاس با زبان‌آموزان می‌باشد.

مشاوران نوبل با لبخند پذیرای شما هستند 🙂