مهاجرت کاری _ مهاجرت تحصیلی

مهاجرت تحصیلی و مهاجرت کاری

مهاجرت تحصیلی و مهاجرت کاری

آکادمى زبان هاى خارجى نوبل پیرو درخواست هاى مکرر زبان آموزان در رابطه با مهاجرت کاری، مهاجرت تحصیلی و علاقه مندان به تحصیل و کار در کشورهاى خارجى و با هدف بهینه سازى و تسهیل فرایند هاى اخذ پذیرش و ارائه مشاوره و خدمات به متقاضیان سرمایه گذارى و کار در کشورهای اروپایی، کانادا، استرالیا و ترکیه مفتخر است با ارائه کامل ترین و به روز ترین مشاوره هاى مهاجرتى گام دیگرى در جهت کمک به شما عزیزان در نیل به اهداف عالیه بردارد.

از این رو چنانچه تمایل به اخذ پذیرش تحصیلی در مقاطع مختلف و یا مهاجرت کاری به کشور های اروپایی، کانادا، استرالیا و ترکیه دارید و یا اگر قصد اخذ اقامت از طریق سرمایه گذارى در کشورهای فوق الذکر را دارید، میتوانید فرم زیر را پر نمایید تا کارشناسان مجرب مربوطه با شما تماس بگیرند و راهنماییتان کنند.

شایان ذکر است متخصصین معرفى شده از جانب آکادمى نوبل در امر پذیرش از مجرب ترین و متعهد ترین متخصصان در امر مربوط بوده و چنانچه شما شرایط مشخص جهت مهاجرت کاری و یا تحصیلی را برخوردار باشید، از همان ابتدا به بهترین شکل به شما یارى رسانده و در غیر اینصورت، به جهت جلوگیرى از هر گونه اتلاف وقت و هزینه، پرونده شما را عهده دار نخواهند شد.

مزایای اخذ مشاوره و خدمات مهاجرت تحصیلی و کاری از طریق متخصصان معرفی شده توسط آکادمی نوبل:

  • امکان دریافت مشاوره و خدمات اخذ بورسیه، و پذیرش دانشگاه های معتبر دنیا و مورد تایید وزارت علوم
  • امکان دریافت مشاوره و خدمات اخذ ویزای کاری برای بیش از ۶ کشور پذیرای نیروی کار ماهر و اخذ ویزای سرمایه گذاری به بیش از ۲۵ کشور جهان
  • ارزیابی پرونده شما و قبول آن تنها در صورت دارا بودن شرایط کامل توسط شما
  • پرداخت حداقل مبالغ بابت انجام امور اداری و ترجمه و …
  • آموزش با کیفیت زبان و کسب مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش و ویزا در کوتاهترین زمان و با شهریه بسیار مقرون به صرفه
  • استرداد وجه اخذ پذیرش و اخذ ویزا در صورت عدم دریافت آنها
  • امکان پرداخت اقساطی

برای دریافت مشاوره رایگان تلفنی فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید. به علت دریافت درخواست های بسیار، مشاورین از ۱ تا نهایتاً ۷۲ ساعت از زمان تکمیل فرم با شما تماس خواهند گرفت. پیشاپیش از شکیبایی شما سپاسگزاریم.

سایر دپارتمان‌ها

null

null

null

null

null

null