دپارتمان زبان ایتالیایی

دپارتمان زبان ایتالیایی

هدف اصلی دپارتمان زبان ایتالیایی آکادمی نوبل، ارائه آموزش باکیفیت این زبان در جهت مهاجرت و ادامه تحصیل، موفقیت در آزمون‌های سفارت، و کسب مدارک بین‌المللی زبان ایتالیایی برای اخذ پذیرش و از همه مهم‌تر ارائه آموزش بهینه در زمینه مکالمه روان و تسلط کلامی و نوشتاری زبان‌آموزان می‌باشد.

 

شیوه برگزاری کلاس زبان ایتالیایی در آکادمی نوبل:

آکادمی نوبل کلاس‌های زبان ایتالیایی را بر اساس کتاب‌های اسپرسو و در تمامی سطوح از کاملا مبتدی تا کاملا پیشرفته توسط اساتید مجرب تحصیل‌کرده زبان ایتالیایی و فارغ‌التحصیلان رشته‌های زبان و ادبیات ایتالیایی با بهره‌گیری از بهترین و به‌روزترین مواد آموزشی با کیفیت عالی برگزار می‎نماید.

 

نظر به اینکه زبان‌آموزان ایرانی، آشنایی کمتری با زبان ایتالیایی دارند و اکثرا از سطح بسیار مبتدی شروع به یادگیری ایتالیایی می‌کنند و از آنجایی که برای زبان‌آموزان ایتالیایی فقط در کلاس درس، ارتباط دوسویه مدرس-زبان‌آموز جهت آموزش این زبان فراهم است و از همه مهم‌تر اینکه ایجاد پایه زبانی قوی، امری خطیر در یادگیری موثر زبان تا سطوح عالی است، به هدف ارائه آموزش موثر، آموزش کل سطح A1 به صورت خصوصی و طی ۲۰ الی ۳۰ جلسه نود دقیقه‌ای ارائه می‌شود و پس از آن، هم به صورت خصوصی و هم در کلاس‌های گروهی (۴ نفره) تا سطوح پیشرفته ادامه پیدا می‌کند.

کلاس‌ها در نوبل به هیچ وجه از ۴ نفر شلوغ‌تر نمی‌شوند تا آموزش با کیفیت ارائه شده و تک‌تک زبان آموزان به مهارت مکالمه روان و سلیس دست یابند، با این وجود شهریه کلاس‌ها نسبت به هر کلاس گروهی پرجمعیتی بسیار مقرون به صرفه می‌باشد.

کلاس‌ها در سانس‌های صبح و بعد از ظهر، به صورت سه جلسه در هفته، دو جلسه در هفته، هر روز هفته و یا فقط آخر هفته‌ها برگزار می‌گردد و زبان‌آموزان حق انتخاب زمان برگزاری کلاس را داشته و می‌توانند به دو شیوه حضوری یا آنلاین به نحو احسن از دوره آموزشی بهره‌مند شوند.

به جهت اطلاع از سانس‌ها و هزینه برگزاری کلاس‌ها می‌توانید با مشاورین آکادمی نوبل تماس حاصل نمایید و یا شماره تماس خود را در بخش مشاوره رایگان در پایین سایت درج نمایید تا در اولین فرصت مشاورین نوبل با شما تماس بگیرند.

کلاس‌ها امکان برگزاری ١-٤ نفره برای کسانی که درخواست برگزاری کلاس برای اعضای خانواده و یا دوستان خود را داشته باشند فراهم است. همچنین امکان اعزام استاد به منزل و محل‌کار شما عزیزان نیز مهیا می‌باشد.

مشاوران نوبل با لبخند پذیرای شما هستند 🙂