دپارتمان زبان اسپانیایی

دپارتمان زبان اسپانیایی

دپارتمان زبان اسپانیایی

هدف اصلی دپارتمان زبان اسپانیایی آکادمی نوبل، ارائه آموزش باکیفیت این زبان در جهت مهاجرت و ادامه تحصیل، موفقیت در آزمون‌های سفارت و کسب مدارک بین‌المللی زبان اسپانیایی برای اخذ پذیرش و از همه مهم‌تر ارائه آموزش بهینه در زمینه مکالمه روان و تسلط کلامی و نوشتاری زبان‌آموزان می‌باشد.

 

شیوه برگزاری دوره‌های زبان اسپانیایی در آکادمی نوبل:

آکادمی نوبل دوره‌های زبان اسپانیایی را بر اساس کتابهای PRISMA و در تمامی سطوح، از کاملا مبتدی تا کاملا پیشرفته توسط اساتید مجرب و تحصیل‌کرده در اسپانیا و فارغالتحصیلان رشتههای زبان و ادبیات اسپانیایی با سابقه تدریس درخشان و با بهره‌گیرى از بهترین و به‌روزترین مواد آموزشی، با کیفیت عالی برگزار مى‌نماید.

 

نظر به اینکه زبان‌آموزان ایرانی، آشنایی کمتری با زبان اسپانیایی در مقایسه با انگلیسی دارند و اکثراً از سطح بسیار مبتدی شروع به یادگیری این زبان می‌کنند و از آنجایى که برای زبان‌آموزان زبان اسپانیایی فقط در کلاس درس، ارتباط دوسویه مدرس-زبان‌آموز جهت آموزش این زبان فراهم است و از همه مهم‌تر اینکه ایجاد پایه زبانی قوی، امری خطیر در یادگیری موثر این زبان تا سطوح عالی است، به هدف ارائه آموزشی موثر، آموزش کل سطح A1 به صورت خصوصی و طی ۲۰ الی ۳۰ جلسه نود دقیقه‌ای ارائه می‌شود و پس از آن از سطح A2، آموزش هم به صورت خصوصی و هم گروهی (در کلاس‌های ۴ نفره) تا سطح پیشرفته C2 ادامه پیدا می‌کند.

کلاس‌ها در نوبل به هیچ وجه از ۴ نفر شلوغ‌تر نمی‌شوند تا آموزش، باکیفیت ارائه شده و تک‌تک زبان‌آموزان به مهارت مکالمه روان و سلیس دست یابند، با این وجود شهریه کلاس‌ها نسبت به هر کلاس گروهی پر جمعیت دیگر، بسیار مقرون به صرفه می‌باشد.

کلاس‌ها در سانس‌های صبح و بعد از ظهر، به صورت سه جلسه در هفته، دو جلسه در هفته، هر روز هفته و یا فقط آخر هفته‌ها برگزار می‌گردد و زبان‌آموزان حق انتخاب زمان برگزاری کلاس را داشته و می‌توانند به دو شیوه حضوری یا آنلاین به نحو احسن از دوره آموزشی بهره‌مند شوند.

به جهت اطلاع از سانس‌ها و هزینه برگزاری کلاس‌ها می‌توانید با مشاورین آکادمی نوبل تماس حاصل نمایید و یا شماره تماس خود را در بخش مشاوره رایگان در پایین سایت درج کنید تا در اولین فرصت مشاورین نوبل با شما تماس بگیرند.

کلاس‌ها امکان برگزاری ١-۴ نفره برای کسانی که درخواست حضور در کلاس با اعضای خانواده و یا دوستان خود را داشته باشند فراهم است. همچنین امکان اعزام استاد به منزل و محل‌کار شما عزیزان نیز مهیا می‌باشد.

مشاوران نوبل با لبخند پذیرای شما هستند 🙂