تافل
تافل

تافل

این دوره در دپارتمان تخصصی تافل آکادمی نوبل  به صورت منحصر به فردی ارائه می گردد به این معنا که برای چهار گروه مختلف که متقاضیان کسب نمره ٧۵- ٨۵- ٩۵ و ١٠۵ می باشند کلاس ها به صورت مجزا با اساتید متخصص در هر نمره و در قالب کلاس های نهایتا چهار نفره برگزار می گردد تا فرصت رسیدگی و رفع اشکال تک تک زبان آموزان وجود داشته باشد. لذا منابع اموزشی برای مهارت های Speaking- Listening- Reading – Writing -Grammar & Vocabulary برای هر نمره متفاوت و تخصصی ارائه می گردد. طول دوره آموزشی تافل بسته به نمره هدف و فشردگی برگزاری کلاس بین ٢ الی ۵ ماه می باشد که شامل دو مرحله می گردد:

 

مرحله اول: مرحله ای که در آن زبان عمومی افراد تبدیل به زبان علمی با ساختار تافل می شود، بدین معنا که زبان آموزان مقاله نویسی، مقاله خوانی، نحوه موفقیت در بخش اسپیکینگ، تسلط بر مهارت های شنیداری، لغات علمی در حد تافل و گرامرهای ضروری در ساختار تافل را به صورتی کاربردی می آموزند.

 

مرحله دوم: کلاس های تکنیک های تست زنی، مدیریت زمان و جمع بندی همه آموخته ها تا کسب نمره نهایی می باشد. حضور موثر و فعال زبان آموزان در این مرحله می تواند به آنها در ارتقاء چشم گیر نمره نهایی در آزمون کمک کند.

مشاوران نوبل با لبخند پذیرای شما هستند 🙂