بازرگانی
بازرگانی

بازرگانی

این دوره در آکادمی نوبل در قالب دوره ای سه ترمه با دیدگاه توانمندسازی زبان آموزان در عرصه بازرگانی و تجارت طراحی شده و با نتایجی درخشان در سال های اخیر شاهد رضایتمندی کامل دانشجویان از ماحصل دوره بوده ایم.

این دوره در سه ترم مکالمات بازرگانی، مکاتبات بازرگانی، و مذاکرات بازرگانی به صورت مجزا برگزار می گردد که زبان آموزان بسته به نیاز می توانند در یکی و یا هر سه دوره شرکت نمایند.

در پایان دوره با حضور در آزمون جامع مدرک بین المللی BUSINESS ENGLISH MASTERY به زبان آموزان اعطا می گردد.

جهت حضور در این دوره سطح نسبی تسلط عمومی بر زبان انگلیسی الزامی بوده و درصورتی که زبان آموزی این سطح را دارا نباشد می تواند با حضور در دوره ای کوتاه در دپارتمان عمومی زبان نوبل به سطح مورد نظر رسیده و در دوره شرکت نماید.

این دوره که یکی از موثرترین روش های آموزش مکالمه زبان انگلیسی می باشد با متدی کاملا نوین و به ثبت رسیده به نام آکادمی نوبل در کوتاهترین زمان و با کیفیتی فوق العاده برتر نسبت به سایر دوره ها شما را به نقطه پایان زبان آموزی و تسلط می رساند. جهت کسب هرگونه اطلاعات می توانید با هماهنگی قبلی با دفتر آکادمی در جلسه مشاوره و تعیین سطح تخصصی کاملاً رایگان شرکت کرده و برنامه مدون آموزشی با توجه به نیاز و بازه زمانی مد نظرتان دریافت نمایید.

مشاوران نوبل با لبخند پذیرای شما هستند 🙂